top of page

Аби приєднатися до групи та обрати зручну для Вас форму занять, зверніться до нас за телефоном 0504747663. Також всю інформацію стосовно набору ми висвітлюємо на наших сторінках у соціальних мережах, тож не забудьте підписатися :)

DSC07232.JPG

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

На підготовчому відділенні навчаються діти 3-5 років. До курсу занять входять основи ритміки, гімнастики, акробатики та акторської майстерності. Діти, що проходять нвчання у підготовчих групах, набувають базові навички роботи на сцені та базову фізичну підготовку, яка у подальшому буде гарною основою для будь-яких занять зі сценічної майстерності або індивідуальних видів спорту.

IMG_2755_edited_edited.jpg

ШКІЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

На цьому відділенні навчаються діти 6-10 років. Як і у загальноосвітній школі, вони поділяються на класи (1-4 відповідно) та мають систему оцінювання. Серед програмних предметів є сучасна (контемпорарі, джаз) та класична (балет) хореографія, акробатика, акторська майстерність, загальна фізична підготовка, партерний тренаж, клас для солістів. Два рази на рік групи шкільного відділення  демонструють набуті навички перед зовнішньою комісією, яка складається з провідних хореографічних викладачів України. Також учні цих груп постійно приймають участь у концертах, змаганнях, зйомках та інших проектах школи.

IMG_5004-1_edited.jpg

ПІДЛІТКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

У групах цього відділення підлітки 11-16 років мають змогу поглибити раніше набуті навички та, якщо є така потреба, підготуватися до вступу до профільного ВНЗ. Серед предметів цього відділення сучасний (контемпорарі, джаз) та класичний (балет) танець, акробатика, партнеринг (дуетний танець та контактна імпровізація), клас солістів. Окрім професійних груп на базі школи також діють групи для початківців, які бажають зануритися у світ танцю.

photo_2021-08-22_19-57-11_edited.jpg

ДОРОСЛЕ ВІДДІЛЕННЯ

Вже четвертий рік наша школа доводить, що почати танцювати можна у будь-якому віці без шкоди для здоров'я, та при цьому досягати значних успіхів. Наші дорослі танцівники займаються не тільки задля власного задоволення, але і приймають участь у різноманітних зйомках, виставах та концертах школи. Серед доступних занять - сучасний (контемпорарі, джаз) та класичний (балет) танець, стретчінг (розтяжка), акробатика, партнеринг (дуетний танець та контактна імпровізація)

Освітні програми: Творческое образование
bottom of page